JEDNOTA pomáhá zaměstnancům Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje.

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice, jako provozovatel prodejen potravin se rozhodla podpořit zaměstnance Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje a darovala zdravotníkům poukázky na nák...

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice, jako provozovatel prodejen potravin se rozhodla podpořit zaměstnance Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje a darovala zdravotníkům poukázky na nákup v supermarketech Terno a Trefa v celkové výši 100.000,- Kč.
Nákupní poukázky do supermarketů Terno a Trefa budou předány členům výjezdových skupin výjezdové základny ZZS JčK České Budějovice.

„Každý zdravotník či záchranář, který je ochoten v této náročné době pomáhat, mnohdy na úkor rodiny i svého volného času, si zaslouží respekt. Doufáme, že předané poukázky na nákup v supermarketech Terno a Trefa ulehčí a zpříjemní náročnou práci záchranářů a zdravotníků záchranné služby, za kterou jim jménem nás všech děkujeme" sdělil při slavnostním předání poukázek 3.11.2020. Mgr. Tomáš Rada, generální ředitel Jednoty.

 

Další fotografie