Supermarkety Terno

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice je zakladatelem a správcem skupiny supermarketů Terno. Terno je unikátní skupina českých supermarketů, které se zaměřují na nabídku potravin od regionálních a místních výrobců, s nimiž dlouhodobě spolupracují a pomáhají jim otevírat dveře do kuchyní svých zákazníků. Terno spolupracuje s místními výrobci i v rámci farmářských trhů, které organizuje v supermarketech v Českých Budějovicích, Hradci Králové a Olomouci.

Skupina Terno, která vznikla v roce 1995 založením prvního supermarketu Terno v Českých Budějovicích, byla jednou z prvních na českém trhu, která nabídla svým zákazníkům věrnostní karty a dárky za body naspořené opakovanými nákupy.

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice připravuje pro zákazníky supermarketů Terno akční leták, který vychází v pravidelných týdenních intervalech. Platnost každého letáku je vždy od středy do úterý následujícího týdne. Vybrané supermarkety (Terno České Budějovice, Hradec Králové a Olomouc) nabízejí svým zákazníkům vedle týdenního akčního letáku také speciální víkendové akční nabídky.

Unikátní součástí vybraných supermarketů Terno jsou specializovaná nápojová centra s širokou nabídkou nápojů a sudových piv včetně možnosti bezplatného zapůjčení výčepního zařízení.

Další informace o supermarketech Terno včetně akčních nabídek a nabídky dárků pro věrné zákazníky najdete na webových stránkách Terno