Informace o sortimentu

Studená kuchyně - saláty, pomazánky, obložené chlebíčky, speciality studené kuchyně, misky s vidličkou, obložené mísy a aspikové výrobky. Široká nabídka vltavotýnské kuchyně je zárukou kvality, náročným výběrem surovin, tradiční řemeslné zpracování, čerstvost bez používání chemických konzervačních prostředků při výrobě.

Cukrářské výrobky - krémy, pudinky a poháry v kelimku, dorty, rolády, zákusky, jemné pečivo, těsta a ochucená těsta. Zhruba desítka pracovnic naší cukrářské výroby se stará o spokojenost zákazníků. Naším krédem jsou osvědčené receptury, používání kvalitních surovin, poctivá řemeslná práce a spolehlivý servis. 

Plněné bagety - naše bagety jsou vždy čerstvé, protože při jejich výrobě nepoužíváme žádné konzervační prostředky. Zato je umíme dodávat s každodenní pravidelností.  

Masné výrobky - sekaná patřila vždy k majstrštykům vltavotýnských uzenářů. 

Smažené pokrmy - před smažení obalujeme vždy poctivě v mouce, rozšlehaných vajíčkách a strouhance. Je to sice pracné, ale chutnají tradičně česky. Rychlé a důkladné zchlazení pak zaručuje uchování kvality. 

Knedlíky - nabízíme knedlíky přílohové i plněné. Výrobní technologie zaručuje dlouhou trvanlivost a snadné podávání po krátkém nahřátí v páře.

Chlazená hotová jídla - u našich jídel ve vaničce stačí propíchat krycí fólii a vložit jídlo i s obalem do mikrovlnné trouby. Dlouhá trvanlivost umožňuje mít je vždy po ruce v domácnosti a na pracovišti.   

Svatební sortiment - dorty, výslužky, minizákusky a obložené mísy

Kompletní katalog najdete najdete na webových stránkách Vltavotýnských lahůdek.